Het is weer zover: tijd voor een weekoverzicht. In week 11&12 werd er gewerkt, moest ik op controle bij de verloskundige en ging ik met vrienden een weekendje weg. Ook is ‘Project Babykamer’ indirect van start gegaan. 🙂
Project babykamer
Over mijn werk valt niet heel veel spannends te vertellen, dus ik begin maar meteen met ‘Project Babykamer’. Aan het kamertje zelf heb ik nog niks kunnen doen, want Sophie slaapt daar nog. Aan haar nieuwe kamer – mijn oude werkkamer – valt nog genoeg te doen, dus daar zijn we inmiddels mee gestart.
Mijn werkkamer werd leeggehaald en ik ging samen met Sophie op pad voor een nieuwe deur. De oude deur viel er namelijk een aantal maanden geleden spontaan uit en omdat het mijn werkkamer was vond ik het destijds geen prioriteit om er een nieuwe deur in te plaatsen.
Ook moest de deurpost worden gefikst, want de oude deur viel op een of andere manier telkens langzaam dicht. De nieuwe deur hangt er inmiddels in en de deurpost is wat versteld, maar de deur valt nog steeds dicht. Volgende week gaan we hier weer even naar kijken, maar ik vermoed dat het huis gewoon scheef is. Ik koop wel een deurstopper, dat scheelt gedoe. 😉
De komende tijd gaan we nog wat gaten dichtsmeren, een koof maken en de muren een andere kleur geven. Daarna kan IKEA het grote meidenbed komen bezorgen en kan het inrichten beginnen, en als dát af is kan Sophie van kamer wisselen en kan ik eindelijk met de babykamer aan de slag. ‘Project Babykamer’ met een kleine omweg, haha.
Naar de verloskundige
Vorige week mocht ik weer op controle. Ik was 25 weken zwanger en zoals gewoonlijk was de controle routinewerk. Mijn bloeddruk werd gemeten, ik mocht weer op de weegschaal gaan staan – yay! #not – en er werd uiteraard naar het hartje van baby Harvey geluisterd. Qua gewicht zat er weer wat bij, wat logisch is, en mijn bloeddruk was ook wat hoger dan normaal (120/60). Overigens nog steeds prima, maar voor mijn doen dus ietwat hoog. Kan ook door de verloskundige komen, want dit was mijn minst favoriete van de 5.
Ze begon ook over de Kinkhoest vaccinatie. Ik gaf meteen aan deze niet te willen, maar ze dramde een beetje door. Ik gaf weer aan deze niet te willen en dat ik me goed ingelezen heb, waarop ze me licht geïrriteerd aankeek maar er niet meer over door ging. “Als je je maar ingelezen hebt”, zei ze. Nou, dat heb ik. Thanks, but no thanks. Iedere zwangere moet doen waar zij zich goed bij voelt en voor mij voelt het vaccineren tijdens de zwangerschap niet oké. Zodra baby Harvey geboren is volgen we gewoon het vaccinatieprogramma van het RIVM. Dit doen we met Sophie ook – met af en toe wat uitstel i.v.m. ziek zijn – en dat werkt prima.
Weekendje weg
Samen met mijn vriendengroepje ging ik een weekendje weg. Dit wilden we eigenlijk al heel lang, maar het kwam er telkens maar niet van. Nu Sophie inmiddels 2 is en baby Harvey nog lekker makkelijk en gezellig in mijn buik zit was het nu hét perfecte moment om een weekendje weg te gaan, want anders zou het weer 2 jaar gaan duren. Iets met verlatingsangst van mijn kant. 😉
We hadden een Premium appartement geboekt bij Centerparcs Port Zelande en ik was positief verrast. Ik ga minstens 2 keer per jaar naar Centerparcs, maar had nog nooit een appartement geboekt. Het was wat kleiner dan een cottage, maar het was netjes en de bedden lagen goed. Daarnaast hadden we mooi uitzicht op de haven wat toch wel wat extra’s toevoegde.
Het was een gezellig weekend. Vooral gegamed (wat het doel was), gezwommen en gegeten. Heel veel gegeten, haha. Halverwege het weekend was er helaas wel ruzie – iets met gesnurk en een te groot ego – maar dat loste zich zondag vanzelf op.
Ik heb dat weekend uiteindelijk 3x bijna in mijn broek geplast van het lachen – zwanger zijn en de slappe lach hebben is geen goede combi 😛 – en de tranen stroomden regelmatig over mijn wangen dankzij de lol die we hadden. Een geslaagd weekend. 🙂
De komende weken
Week 13 zal volledig in het teken staan van vakantie – wéér naar Centerparcs #zwaarleven – en week 14 zal vanwege de vakantie vooral in het teken staan van werken en klussen. Hopelijk tussendoor ook nog tijd om te genieten en met vrienden af te spreken, maar dat komt vast goed.
Stefaan De Winter
maart 26, 2019Ik ben ook op zoek om weekendje naar centerparcs te gaan! Leuk deze tip ik ga het ook is opzoeken want een cottage is leuk maar zo een fijn zicht over een haven is ook altijd mooi meegenomen.
Janet
maart 25, 2019Een weekendje weg tussendoor is altijd fijn, en met je vrienden helemaal.. lekker bijkomen en vooral bijkletsen.
skincarebynaomi
maart 25, 2019Drukke planning! leuk dat je ondanks je zwangerschap nog wel een lekker weekendje weg gaat met vrienden. Ik hoop dat je er van genoten heb. Wel vervelend dat de verloskundige jou keuze niet accepteert zeg, dat is juist iemand waar je een goede band met zou kunnen opbouwen.
Melissa Schrijft
maart 25, 2019Wat lekker om nog even er uit te kunnen. Leuk drukke weken gehad
Wanda
maart 25, 2019Fijn joh dat je nog even een weekendje weg bent geweest met vrienden. En ja, snurken kan inderdaad wel tot de nodige wrijving leiden, gelukkig is het allemaal weer opgelost!
nicole orriens
maart 25, 2019Goh, ik wist niet dat je tegenwoordig ook altijd de zwangerschap gevaccineerd kunt worden zeg! Dat was tijdens mijn zwangerschappen nog niet.
lodi
maart 25, 2019Wat heerlijk dat je nog even weg bent geweest met je vriendengroep, het doet toch af en toe goed om even gewoon weer jezelf te zijn en niet e hele tijd mama. En wat fijn dat je bloeddruk ook weer goed is het het verder ook beter gaat, als ik het zo lees.
lodi onlangs geplaatst…So Good & Veggie van Andros: Ken jij dit plantaardig alternatief voor zuivel al?