Noah wordt eind juni pas 2 jaar, maar is de laatste tijd al flink aan het peuterpuberen. Hij kan om alles boos worden en gaan huilen. Zo werd hij laatst heel boos en verdrietig omdat zijn eierkoek bijna op was en zijn zus nog een halve had. En die mocht hij niet hebben. Zwaar leven. 😛
Omdat er bij de dreumes-tag veel lezers waren die het herkenden besloot ik een klein lijstje te maken van een aantal redenen waarom Noah boos is, dus hier komen ze:
#1 – Omdat we niet met de auto gaan
Noah is tegenwoordig dol op auto’s (TUTA!) en hij wil dan ook elke dag een ritje maken. Jammer genoeg voor hem zitten we midden in een pandemie en blijven we vooral thuis, en àls we dan toch ergens naartoe gaan dan is dat op loopafstand. Resultaat: een dreumes die huilend en drammend midden in de voortuin ligt.
#2 Omdat hij geen koekje mag
Dat hij er 3 seconden geleden al eentje naar binnen heeft gewerkt vergeet hij voor het gemak even.
#3 Omdat zijn zus het roze bord heeft
Want HALLO, dat roze bord is zijn favoriet! Of de gele beker. Of het blauwe bakje. Eigenlijk alles wat een ander heeft. Toevallig he?
#4 Omdat ik hem draag
Als we van en naar het kinderdagverblijf lopen duurt dat vaak zó lang – want hij ligt eerst 2 minuten in de voortuin – dat ik hem uiteindelijk maar optil. Maar dat mag dus niet. HIJ. WIL. ZELLUF. LOPEN.
#5 Omdat ik hem neerzet
Hoe durf ik hem neer te zetten?! Dan moet hij zelf lopen en HALLO, hij wil met de auto!
En zo nog 4564154857 redenen. Herkenbaar? Vast wel. 😉
Manon
maart 1, 2021Hahha. Eigenlijk kan je niks goed doen.
Sherry
maart 1, 2021Wat schattig ik wist het allemaal niet met me nichtje wordt binnenkort twee nou ja tenminste mei. Maar lig je houdt ook van auto’s dus heel herkenbaar.
Tessa
februari 25, 2021Wat leuk om dit zo te lezen (heb zelf geen kinderen)
Tessa onlangs geplaatst…Preview: Catrice lente zomer 2021 collectie update
Melissaschrijft
februari 24, 2021Ik heb geen kinderen. Maar vind het wel altijd grappig om zulke dinge te lezen. Wat zou er dan in zo koppie rond gaan dan he .
Daan
februari 26, 2021Haha ik denk alleen maar NEE NEE NEEHEE. xD
Krystle
februari 24, 2021Ja, heel herkenbaar! Het is ook nooit goed, haha! En ik kan er zo nog wel 10 bij bedenken haha
Daan
februari 26, 2021Haha maar echt hè! Toch zijn het wel schatjes. 🙂
Felice veenman
februari 23, 2021hahaha, heerij leesvoer ! vooral als je kinderen alle vormen van pubertijd achter zich hebben gelaten: dan ga je pas de humoristische kant zien..
nicole orriens
februari 23, 2021LOL. Geweldig. Hij doet me denken aan Trump ; )
Lindaschrijfthetop
februari 23, 2021Kids zijn zo puur dat vind ik zo mooi. Waar je dadelijk beschaafd wordt opgevoed kan je nu nog boos worden om een eierkoek die je zus wel heeft.